Podaj swój login:
Kontakt

Nasz numer: +48 32 259-83-99

O nas

AltaSoft powstała w lipcu 2000 roku jako kontynuacja działalności w zakresie oprogramowania prowadzonej przez właścicieli firmy od 1991 roku w ramach firmy Alta s.c.. AltaSoft-IT to najstarszy dział naszej firmy. Świadczymy usługi softwarowe i outsourcingowe na rzecz polskich i zagranicznych Klientów. Dostarczamy oprogramowanie szyte na miarę o różnym spektrum zastosowań lub dopasowujemy nasze produkty (Aplikacja mobilna dla wydarzenia z CMS, UPSA, AS-SMS, AS-Voting) do potrzeb naszych Klientów. Pracujemy zarówno jako podwykonawcy w większych projektach, jak i wykonawcy kompleksowych projektów. Nasze usługi obejmują cały cykl życia projektu informatycznego – od analizy potrzeb Klienta po wdrożenie, szkolenia i opiekę pogwarancyjną.

Nasze autorskie rozwiązania w obszarze IT pozwalają nam na obsługę egzaminów, testów, ankiet, głosowań, oraz wykładów interaktywnych. Jesteśmy także jedynym autoryzowanym w Polsce sprzedawcą testów AVEM (diagnostyka wypalenia zawodowego) i IPS (badanie osobowości w kontekście sytuacyjnym).

Naszym celem jest uzyskanie maksymalnej satysfakcji Klienta przez dostarczenie usług o wysokiej jakości. Osiągamy to zarówno poprzez budowanie zespołów o wysokich kwalifikacjach jak i poprzez tworzenie jak najlepszych relacji z Klientem. Tworzymy zgrany zespół otwarty na nowe wyzwania.

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o innych działach firmy AltaSoft, zachęcamy do odwiedzenia strony www.altasoft.pl.

Dane firmy:
AltaSoft Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
ul. Józefa Pukowca 15, 40-847 Katowice
NIP: 634-23-96-317
Regon: 276859493

tworzymy oprogramowanie

1
Aplikacje mobilne

Tworzenie aplikacji mobilnych na platformy adroid, iOS i Windows Phone, z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi deweloperskich.

2
Aplikacje Desktopowe

Wykorzystujące w pełni możliwości komputera. Napisane według standardów z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań takich jak .NET Framework.

3
Aplikacje Webowe

Posiadamy doświadczenie w środowiskach ASP.NET, ASP.NET MVC oraz php.