Podaj swój login:
Kontakt

Nasz numer: +48 32 259-83-99

O nas

AltaSoft powstała w lipcu 2000 roku jako kontynuacja działalności w zakresie oprogramowania prowadzonej przez właścicieli firmy od 1991 roku w ramach firmy Alta s.c.. AltaSoft-IT to najstarszy dział naszej firmy. Świadczymy usługi softwarowe i outsourcingowe na rzecz polskich i zagranicznych Klientów. Dostarczamy oprogramowanie szyte na miarę o różnym spektrum zastosowań lub dopasowujemy nasze produkty (Aplikacja mobilna dla wydarzenia z CMS, UPSA, AS-SMS, AS-Voting) do potrzeb naszych Klientów. Pracujemy zarówno jako podwykonawcy w większych projektach, jak i wykonawcy kompleksowych projektów. Nasze usługi obejmują cały cykl życia projektu informatycznego – od analizy potrzeb Klienta po wdrożenie, szkolenia i opiekę pogwarancyjną.

Nasze autorskie rozwiązania w obszarze IT pozwalają nam na obsługę egzaminów, testów, ankiet, głosowań, oraz wykładów interaktywnych. Jesteśmy także jedynym autoryzowanym w Polsce sprzedawcą testów AVEM (diagnostyka wypalenia zawodowego) i IPS (badanie osobowości w kontekście sytuacyjnym).

Stojąc wobec wyzwania jakim dla wszystkich organizatorów imprez jest COVID-19 rozbudowaliśmy nasz system zarządzania konferencjami AS-SOK i zintegrowaliśmy go z innymi naszymi systemami tworząc Platformę Cyfrową umożliwiającą realizację konferencji online możliwych do oglądania także na urządzeniach mobilnych. Kilka podstawowych funkcjonalności naszej platformy to:

  • Możliwość realizacji transmisji w wielu równoległych panelach
  • Chaty i inne systemy zadawania pytań lub wymiany opinii między uczestnikami
  • Możliwość realizacji sesji interaktywnych, testów i quizów a także sesji plakatowych
  • Wirtualne wystawy z możliwością podłączenia pokoi wirtualnych
  • Certyfikat i inne materiały w wersji elektronicznej
  • Archiwizacja – dostęp do materiałów przez określony czas po konferencji

Do czerwca 2021 Platforma została wykorzystana przy przeprowadzeniu konferencji i szkoleń kilkudziesięciu wydarzeń.

Naszym celem jest uzyskanie maksymalnej satysfakcji Klienta przez dostarczenie usług o wysokiej jakości. Osiągamy to zarówno poprzez budowanie zespołów o wysokich kwalifikacjach jak i poprzez tworzenie jak najlepszych relacji z Klientem. Tworzymy zgrany zespół otwarty na nowe wyzwania.

Jeżeli chcesz więcej dowiedzieć się o innych działach firmy AltaSoft, zachęcamy do odwiedzenia strony www.altasoft.pl.

Dane firmy:

Ogłoszenie o planowanym połączeniu spółek

AltaSoft Sp. z o.o.
KRS: 0000558517
REGON: 361525651
NIP: 6342839789

AltaSoft AL Bojdak Spółka jawna
KRS: 0000901596
REGON: 276859493
NIP: 6342396317

ul. Józefa Pukowca 15, 40-847 Katowice

tworzymy oprogramowanie

1
Aplikacje mobilne

Tworzenie aplikacji mobilnych na platformy adroid, iOS i Windows Phone, z wykorzystaniem najnowszych technologii i narzędzi deweloperskich.

2
Aplikacje Desktopowe

Wykorzystujące w pełni możliwości komputera. Napisane według standardów z wykorzystaniem sprawdzonych rozwiązań takich jak .NET Framework.

3
Aplikacje Webowe

Posiadamy doświadczenie w środowiskach ASP.NET, ASP.NET MVC oraz php.