Podaj swój login:
Kontakt

Nasz numer: +48 32 259-83-99

Bądź na bieżąco! Pobierz aplikację mobilną!

ptn

Wszystkich sympatyków i zainteresowanych uczestnictwem w XXVI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej PTHIT 2015.

Oprogramowanie przeznaczone jest dla użytkowników z systemami:

  • iOS 7.1 i wyżej (iPhone). Link do aplikacji w sklepie App Store:
    http://goo.gl/kSrbGw
  • Android 2.3.3 i wyżej (np. Samsung Galaxy, Sony Xperia, HTC One itp.). Link do aplikacji w sklepie Google Play:
    http://goo.gl/8SKO26
  • Windows Phone 7 i wyżej (np. Nokia Lumia, HTC Windows Phone, Samsung ATIV itp.). Link do aplikacji w sklepie Windows Phone Store:
    http://goo.gl/0jx0BM

Uwaga: Ze względu na to, że aplikacja może zawierać informacje dotyczące leków recepturowych, mogą z niej korzystać osoby posiadające uprawnienia do wystawiania recept lub prowadzące obrót produktami leczniczymi.

W momencie uruchomienia – podczas połączenia z Internetem, oprogramowanie samo uzupełniaja się o kolejne treści (ważne informacje, szczegóły programu, itp.) pojawiające się wraz z przybliżaniem się terminu Konferencji. W przypadku połączeń płatnych koszt połączenia zależy od opłat naliczanych przez operatora Państwa sieci komórkowej za transmisję danych. Korzystając z “Ustawień” mogą Państwo wyłączyć automatyczną aktualizację treści i samodzielnie decydować o momencie aktualizacji. Aby korzystać z aplikacji połączenie z Internetem nie jest konieczne.