Podaj swój login:
Kontakt

Nasz numer: +48 32 259-83-99

Bądź na bieżąco! Pobierz aplikację mobilną!

ptn

Wszystkich sympatyków i zainteresowanych uczestnictwem w XXII Konferencji Naukowo- SzkoleniowejPolskiego Towarzystwa Nefrologicznego zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji mobilnej PTN 2015.

Oprogramowanie przeznaczone jest dla użytkowników z systemami:

  • iOS 7.1 i wyżej (iPhone). Link do aplikacji w sklepie App Store:
    http://goo.gl/RWGGwF
  • Android 2.3.3 i wyżej (np. Samsung Galaxy, Sony Xperia, HTC One itp.). Link do aplikacji w sklepie Google Play:
    http://goo.gl/AlN4Du
  • Windows Phone 7 i wyżej (np. Nokia Lumia, HTC Windows Phone, Samsung ATIV itp.). Link do aplikacji w sklepie Windows Phone Store:
    http://goo.gl/aik8EX

Uwaga: Ze względu na to, że aplikacja może zawierać informacje dotyczące leków recepturowych, mogą z niej korzystać osoby posiadające uprawnienia do wystawiania recept lub prowadzące obrót produktami leczniczymi.

W momencie uruchomienia – podczas połączenia z Internetem, oprogramowanie samo uzupełniaja się o kolejne treści (ważne informacje, szczegóły programu, itp.) pojawiające się wraz z przybliżaniem się terminu Konferencji. W przypadku połączeń płatnych koszt połączenia zależy od opłat naliczanych przez operatora Państwa sieci komórkowej za transmisję danych. Korzystając z “Ustawień” mogą Państwo wyłączyć automatyczną aktualizację treści i samodzielnie decydować o momencie aktualizacji. Aby korzystać z aplikacji połączenie z Internetem nie jest konieczne.